Kategorie

Informace

Prosperplast na Facebooku


FIRMA


Firma Prosperplast patří v Polsku i Evropě k předním výrobcům umělohmotných produktů pro dům a zahradu. Svou výrobu zaměřuje zejména na květináče, kompostovníky, palisády, konve, lopaty, boxy na nářadí a v neposlední řadě na výrobky pro děti (sáňky, boby, odrážedla apod.).
Firma disponuje vlastním týmem kreativních návrhářů a většinu svých produktů vyrábí na individuální objednávku tuzemských nebo zahraničních obchodních řetězců. Pro své klienty Prosperplast zajišťuje i vlastní transport.

NAŠE HISTORIE


Výrobní společnost Prosperplast byla založena bratry Pavlem a Markem Mrózkovými v roce 1993 v polských Buczkowicích.
V první fázi existence se bratři s pomocí několika prvních zaměstnanců soustředili výhradně na výrobu umělohmotných květináčů.
Rostoucí zájem ze strany zákazníků a zvyšující se potřeby trhu vedly k rozšíření sortimentu o další produktové řady: lopaty na sníh, produkty pro děti a DIY výrobky. Produkce byla stále různorodější, tak, aby oslovovala nové skupiny odběratelů. Rozšiřovalo se strojní vybavení, rostl počet zaměstnanců i výrobní plocha firmy. Kreativní vedení a odvážné investice zajišťovaly společnosti Prosperplast stále pevnější pozici na trhu. Dalšími důležitými investicemi bratří Mrózkových byla stavba moderní produkční haly v Buczkowicích, fabriky v Żywci v roce 2008 a výstavba reprezentačního komplexu v Rybarzowicích, kde bylo 5. dubna 2011 přeneseno hlavní sídlo firmy.

ROZVOJ A VIZE


Racionální vedení, dlouhodobé investice do vybavení a vývoje a výběr zkušených profesionálů do řad nových zaměstnanců vedly k dynamickému rozvoji firmy v letech 2008-2014. V současné době společnost disponuje třemi výrobními halami, sklady ve čtyřech polských městech a logistickým centrem v Německu a Česku, s celkovou plochou větší než 60 000 m2. Prosperplast sází na kontinuální vývoj, modernizaci a flexibilitu. Produkty se vyznačují dokonalou kvalitou a originálním zpracováním. Díky tomu se těší rostoucímu zájmu zákazníků nejen z celé Evropy, ale také z USA, Austrálie, Nového Zélandu nebo Jihoafrické republiky.

WWW.PROSPERPLAST.CZ